Накопичувально-дисконтна програма

Клієнти нашого інтернет-магазину мають можливість стати учасниками накопичувально-дисконтної програми.

- Ви можете стати учасником накопичувально-дисконтної програми при реєстрації на сайті.
- Для участі в накопичувально-дисконтной програми Клієнт зобов'язаний оформлювати замовлення безпосередньо через свою персональний обліковий запис на сайті. Замовлення оформлені не через обліковий запис не будуть враховуватись в базу накопичувально-дисконтної програми.
- На одного учасника накопичувально-дисконтної програми може бути зареєстрований тільки один обліковий-запис на сайті.
- Накопичувально-дисконтна програма є накопичувальною і дає право її власнику при накопиченні певної суми (грошового порогу) на знижку згідно з передбаченою шкалою:

- Накопиченно від 5000 гривень - 3%
- Накопиченно від 20000 гривень - 5%
- Накопиченно понад 50000 гривень - 7%
- Накопиченно понад 100000 гривень - 10%

- Знижка і нарахування суми (накопичення суми) надається тільки зареєстрованому користувачу сайту.
- Перерахунок знижки по накопичувально-дисконтной програмою здійснюється при кожній наступній покупці.
- Знижка по накопичувально-дисконтной програмою не надається на товари по спец. ціні, розпродажу а так само інших акційних пропозиціях.
- При поверненні виробу з накопичувально-дисконтної програми списується сума і розмір знижки, накопичена сума зменшується.
- У разі втрати доступу в особистий кабінет на сайті Клієнту необхідно звернутися до функціональної кнопці "Забули пароль?" в діалогів вікні входу в обліковий запис на сайті. Для відновлення доступу до особистого кабінету (учаснику накопичувально-дисконтної програми) необхідно мати доступ до електронних поштової скриньки на який була здійснена реєстрація.
- У разі зазначення недостовірних відомостей про себе в анкеті, а також при несвоєчасному зміні застарілої інформації учасник накопичувально-дисконтної програми самостійно несе ризик будь-яких негативних наслідків, пов'язаних з неправильними відомостями. Для зміни даних Ви можете звернутися в налаштування свого облікового запису в персональному кабінеті на сайті. Компанія залишає за собою право вносити будь-які зміни в реальні умови накопичувально-дисконтної програми в будь-який час без попереднього повідомлення учасників програми.

Інформація про зазначені зміни буде доступна на сайті. Учасник самостійно відстежує зміни в умовах.