Продукція Emerson в Україні.

Наразі ми є офіційними представниками бренду Emerson в Україні. На цьому сайті ви можете замовити оригінальні товари компанії Emerson та отримати їхню швидку доставку по всій території України.

Про компанію Emerson Gear 

Компанія Emerson Gear заснована в 2006 році в Китаї. Наразі вона є провідним професійним виробником спорядження для активного відпочинку та аксесуарів не лише в Китаї, а й по всьому світу. Завдяки постійним зусиллям команди продукція набула широкого визнання клієнтів та стала іконою спорядження й одягу на ринку активного видпочинку.

Асортимент бренду Emerson налічує понад 8000 різних позицій, серед яких одяг для активного видпочинку, робочий та вантажний одяг, сумки, рюкзаки, тощо для використання поціновувачам зручного функціонального екіпірування.

  Якість матеріалів для виробництва товарів Emerson

Для виробництва продукції використовується матеріал, 40% якого імпортується зі США, Австрії та Італії, а 60% — самостійно розробляється всередині Китаю. Всі власні матеріали відповідають 3–4 класу стійкості фарбування у вологому стані, та 4–5 класу — при сухому впливі.

На виробництві запроваджена система забезпечення якості, котра містить інспекції матеріалів, передвиробничі інспекції, виробничі (або DUPRO) інспекції та передвідвантажувальні інспекції.

Завдяки відповідальному відношенню до якості матеріалів і виробничого процесу, компанія Emerson Gear має гарну репутацію в Америці та країнах Європи, Азії і Африки.